Jak sobie radzić ze skuteczną dezynfekcją pomieszczeń w czasach pandemii.

Podcast Pasjonaci Czystości

Podcast Pasjonaci Czystości to seria odcinków, która pozwoli Tobie i Twojej firm spojrzeć inaczej na branżę czystości… W naszych odcinkach opowiemy Ci o czymś, czego tak naprawdę nie widać… bo przecież będziemy rozmawiać o czystości. Jeśli jesteś właścicielem lub pracownikiem firmy sprzątającej, sprzedajesz środki czystości lub zajmujesz się zaopatrzenie, a może po prostu chcesz żyć czysto i komfortowo – to pokażemy Ci jak stawać się jeszcze lepszym, jak podnosić jakość swoich usług, a jednocześnie osiągać sukces w branży czystości. Dzięki nam usłyszysz rozmowy z ciekawymi ludźmi, którzy zarażają swoją pasją, pozytywną energią, a jednocześnie potrafią dzielić się swoim doświadczeniem z życia w biznesie!

Karolina Dragan zabierze Cię w podróż po najciekawszych zakamarkach branży czystości, a jej goście odpowiedzą na nurtujące Ciebie i Twój zespół pytania. Wśród nich nie zabraknie ekspertów, pasjonatów czy reprezentantów firm z wieloletnim doświadczeniem, którzy znajdą wyjście z każdej problemowej sytuacji i opowiedzą o nowatorskich rozwiązaniach dla Twojej firmy. Pozwolimy Ci poznać innowacyjne urządzenia i środki, które dopiero trafiają na Polski rynek…To pierwszy taki Podcast w Polsce – baza wiedzy dla Twojej firmy, nowy kierunek dla branży czystości!

Podcast poprowadzi Karolina Dragan – na co dzień zaangażowana w życie społeczne i charytatywne Koordynator Wolontariatu, z wykształcenia dziennikarka, która ukończyła Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Prywatnie pasjonatka górskich wycieczek, podróżniczka oraz fanka książek w nieograniczonych ilościach. Popołudniami jej pasją staje się rozwijanie umiejętności dziennikarskich otwierając się na nowe wyzwania – przemierzając branżę czystości.

Poniżej przedstawiamy pierwszy odcinek z serii. Jest to wywiad z Panią Agatą Ordon kierownikiem działu marketingu w firmie VACO.com.pl z Wrocławia, która od lat specjalizuje się w tego rodzaju usługach. Jeśli chcesz się dowedzieć na czym polega m.in. dezynfekcja pomieszczeń metodą Zamgławiania ULV posłuchaj naszego wywiadu poniżej bezpośrednio z linku ze strony lub na You Tube.

ZAPRASZAMY DO SŁUCHANIA

lub posłuchaj na You Tube:

Subskrybuj nasz podcast, a otrzymasz bezpłatny dostęp do folderu z dokumentami dla Twojej firmy, min: protokół dezynfekcyjny i inne potrzebne wzory i szablony.

Zespół Pasjonaci Czystości

Dodaj komentarz