Jak Profesjonalnie Wycenić Usługę Sprzątania

Zamierzasz otworzyć firmę sprzątającą, jesteś już właścicielem firmy porządkowej lub zarządzasz obiektem i ciekawi Cię, na co warto zwrócić uwagę przy wyborze firmy usługowej – ten odcinek jest właśnie dla Ciebie. Nie zwlekaj, posłuchaj już teraz wywiadu z Romanem Wiczyńskim właścicielem firmy sprzątającej Prinsen z Gniezna.

Roman Wiczyński. Właściciel firmy sprzątającej Prinsen. Osoba posiadająca wieloletnie doświadczenie w branży utrzymania czystości. Firma Prinsen ma grono klientów wszelakiego rodzaju. Poczynając od kin, hoteli, biur, szkol, hal magazynów, przez wiele wiele innych, na zakładach kosmetycznych oraz przetwórni spożywczych kończąc. To właśnie zdobyte doświadczenie w przeróżnych gałęziach usług utrzymania czystości jest siła napędową tej prężnie rozwijającej się firmy.

Roman Wiczyński firma Prinsen

Wszystkim, którzy poniżej zasubsrybują nasz blog prześlemy gotową check listę z zestawem pytań do sprawnego przygotowania profesjonalnej wyceny usługi sprzątania obiektu.

lub posłuchaj na you tube

Jeśli chcesz i Ty opowiedzieć o swoich doświadczeniach na naszym blogu napisz krótko o sobie na adres emaila: kontakt@akademia-enzim.pl

Zespół Akademia Enzim

Leave a Comment

× SZYBKI KONTAKT